/
РАДДАНТ - ваш генеральний підрядник
Logo Raddant
 

Будівництво та монтаж:

Будівництво будь-яких об'єктів (незалежно від обсягу і призначення) , для зведення яких потрібне проведення земельних і будівельно -монтажних робіт з улаштування заглиблених фундаментів , зведення несучих та огороджуючих конструкцій , підводці інженерних комунікацій.

Компанія РАДДАНТ пропонує капітальне будівництво об'єктів будь-якого призначення , а саме:

  • будівництво офісних центрів ;
  • торгово- розважальних комплексів;
  • об'єктів спортивної інфраструктури ;
  • готелів і житла;
  • індивідуального будівництва ;
  • вокзалів , магазинів і т.д.

Наша компанія розуміючи перспективи ринку будівництва , займається впровадженням нових технологій в усі будівельні процеси , які здатні вдосконалюватися. Починаючи з монолітного будівництва , і закінчуючи оздоблювальними роботами , ми готові надати Замовнику свіжий і сучасний погляд на будівельні послуги. Сучасна будівельна компанія , повинна не просто надавати будівельні послуги , а давати Замовнику повне розуміння всіх процесів , що відбуваються на об'єкті будівництва.

Усі будівельні роботи компанія готова виконати під ключ , навіть якщо на об'єкті потрібні вузькоспеціалізовані роботи , у нас є ряд надійних партнерів , що виконують необхідні роботи в поставлені терміни. На сьогоднішній день будівельні послуги , це не просто надання будівельних робіт , а великий комплекс вирішення всіх супутніх питань виникають при проведенні будівельних робіт.

Компанія РАДДАНТ на професійному рівні надасть Вам повний комплекс будівельно -монтажних робіт.


ще послуги >

Raddant Logo 2010-2021р.
Україна, м.Хмельницький, вул. Інститутська 8/2
тел: +38 (0382) 74-29-21, моб: +38 (096) 509-38-00, +38 (099) 246-47-01
email: office@raddant.com.ua
Яндекс.Метрика